Cumhuriyetimizin Asırlık Kazanımları Bizlere İlham ve Güç Veriyor

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için yayınladığı mesajda “Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü kutlamanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. Cumhuriyetimizin asırlık kazanımları bugün de ülkemizi daha güçlü bir geleceğe taşımak için ilham olmaktadır.  Karşımıza çıkan her türlü engelin aşılmasında bizlere güç vermektedir.” dedi.

TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Akkol mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü kutlamanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. Cumhuriyetimiz, eşsiz bir zaferin ardından, güçlü ve bağımsız bir Türkiye yaratma kararlılığı ile kurulmuştur. Tüm dünyanın gözleri önünde verilen benzersiz bir mücadelenin sonunda kurulan Cumhuriyetimizin asırlık kazanımları ülkemizi daha güçlü bir geleceğe taşımak için ilham olmaktadır.  Karşımıza çıkan her türlü engelin aşılmasında bizlere güç vermektedir.

İlk yüzyıldaki başarılarımızdan aldığımız güç ve ilhamla geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. En büyük hazinemiz olan Türkiye Cumhuriyeti’ni gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde miras bırakmak için hiç yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım ve Konfederasyonumuz adına, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize saygı ve minnetlerimi sunuyorum.

Aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.”