Bazı Zaferler Sonsuza Dek Kutlanır

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, 30 Ağustos Zafer Bayramı için yayınladığı mesajda “Zaferimizin 101. Yılını büyük bir gurur ile kutlarken, bu zaferin mirasını geleceğe taşımak için de tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Akkol mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘‘Ulusumuzun bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini zafere ulaştıran 30 Ağustos Zaferi’nin 101. Yılını büyük bir gurur ve mutlulukla kutluyoruz.''

Aziz vatan topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşunu simgeleyen, milletimizin yüzyıllar boyu gururla anacağı 30 Ağustos Zaferi, kurtuluş destanımızın en önemli dönüm noktalarından biri olmuştur. Zaferimizin 101. yılını kutlarken bu zaferin mirasını geleceğe taşıma sorumluluğu ile ülkemizin ve çalışma hayatımızın gelişmesi için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz.

Bu vesileyle şahsım ve Konfederasyonumuz adına, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize saygı ve minnetlerimi sunuyorum.

Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”