Ortak Paylaşım Forumu 2020, “Best Event Awards” tan Ödülle Dönerek Dünyanın En İyileri Arasına Girdi!

Best Event Awards Ödül Programı, 2006 yılından bu yana, şirketlerin pazarlama planlarında etkinliklerin önemini artırmak için dünya çapında büyük kuruluşlardan aldığı başvurularla, her yılın en iyi etkinliklerini belirliyor.

“En İyi Etkinlik Ödülleri” ile 40’tan fazla ülkeden çok büyük ajans ve şirketlerin yaptığı etkinlikler, uluslararası arenada yarışıyor ve ilham veren en iyi’ler seçiliyor.

Ortak Paylaşım Forumu 2020’de Best Event Awards’ta Dünyanın En İyileri Arasında Girdi

TİSK, çalışma hayatının Davos’u kabul edilen Ortak Paylaşım Forumu’nun ikincisini bu yıl 15- 16 Ekim tarihlerinde düzenledi. ‘Birlikte Mümkün Türkiye’ sloganı ve ‘İşimizin Yarını’ ana teması ile düzenlenen forumda kamu, işçi ve işveren temsilcileri bir araya geldi.

Bu yıl dijital olarak düzenlenen Ortak Paylaşım Forumu 2020’de, birçok ilk gerçekleştirildi.

Forum’da, çalışma hayatının geleceği ve dijitalleşmenin önemi konuşulurken, Dünyada ilk kez bir forumda genişletilmiş gerçeklik teknolojisi kullanılarak da yine bir ilke imza atıldı.

Yaklaşık 1000 kişinin canlı takip ettiği Ortak Paylaşım Forumu 2020’nin başarısı şimdi de uluslararası arenada yankı bulmaya başladı.

Tüm dünyadan çok büyük markalarında aralarında bulunduğu, 200’den fazla başvuru alan ödül programında, Ortak Paylaşım Forumu iki kategoride kısa listeye kaldı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda, genişletilmiş gerçeklik teknolojisinin kullanımıyla “Use of Technology/Dijital Teknoloji Kullanımı” dalında ödüle layık görüldü.

beaworldfestival.com/eubea_events/joint-dialogue-forum