Nitelikli Bilişim Uzmanlarımız İstihdama Hazır

Genç Dönüşüm Eğitimleri’nde ilk fazı tamamladık, ikinci faz eğitimlerimiz kız kesmeden devam ediyor! Başarıyla eğitimlerini tamamlayan Bilişim Uzmanlarımız artık istihdamda yerlerini almayı bekliyor.


TİSK olarak, ülkemizin ekonomisine ve çalışma hayatına sunduğumuz katkılara ek olarak odağımıza aldığımız toplumsal sorumluluk bilinci ile başta çalışanlarımız olmak üzere ülkemiz için fayda üretmeyi de amaç edindik. Bu kapsamda, Konfederasyonumuz ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) iş birliği ile geleceğin genç bilişim uzmanlarını yetiştirmek ve gençlerimizin istihdama katılımını desteklemek amacıyla Genç Dönüşüm projemizi hayata geçirdik. 


Projemiz kapsamında, farklı bilişim uzmanlıkları alanlarında maliyeti kişi başı yaklaşık 15.000 TL’ye kadar ulaşan eğitimleri ücretsiz olarak sunuyoruz. 


İlk fazını Temmuz 2020’de başlattığımız projede 4 ay süren online eğitimlerin sonunda 66 bilişim uzmanı gencimiz başarıyla mezun oldu. Gençlerimiz bu süreçte teorik eğitimlerin yanı sıra, kişisel gelişim ve koçluk eğitimlerini de aldı. 


Nitelikli ve donanımlı genç bilişim uzmanlarımızın yer alacağı organizasyona sunacağı katkının büyük değer ve fayda yaratacağına inancımız tam. 
 

Genç Dönüşüm Mezunlarının profillerini incelemek için tıklayınız.  

Genç Dönüşüm Projesi’ndeki Gençlerimizi Organizasyonunuzda Değerlendirmek için Ne Yapmalısınız? 

    • Genç Dönüşüm Projesi’nin değerli bilişim uzmanı mezunlarını organizasyonunuzda istihdam etmek isterseniz, Genç Dönüşüm Bilişim Uzmanı Talep Formunu doldurarak organizasyonunuzun ihtiyaç duyduğu profilin özelliklerini bize bildirebilirsiniz.
    • Talebiniz alındıktan sonra en geç 5 iş günü içinde Genç Dönüşüm Projesi İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından size dönüş yapılacaktır.
    • Ekibimizden talep ettiğiniz profillere uygun genç bilişim uzmanlarımızın özgeçmişleri bu süre içerisinde sizinle paylaşılacaktır.
    • Talebinize uygun uzmanımızın organizasyonunuzdaki rol ile eşleşmesi halinde bundan sonraki işe alım süreci ve görüşmeler sizler tarafından yürütülecektir.
    • Sizden özgeçmiş iletiminin ardından 15 iş günü içerisinde tarafınızca yürütülen sürecin ya da ilk görüşme etabının tamamlanması ve nihai sonucun ya da devam eden süreç ve tahmini süresi hakkında bilgilendirmenin bizimle paylaşmanız beklenmektedir.