YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DENETLEME KURULU

 

 

DİSİPLİN KURULU

TİSK ONURSAL BAŞKANLARI

Şahap Kocatopçu

TİSK Onursal Başkanı

Halit Narin

TİSK Onursal Başkanı

Refik Baydur

TİSK Onursal Başkanı

Tuğrul Kudatgobilik

TİSK Onursal Başkanı

Yağız Eyüboğlu

TİSK Onursal Başkanı

KONFEDERASYON’UN GÖREV İFA ETMİŞ BAŞKANLARI

Şahap Kocatopçu

20.12.1962-19.12.1967

Kemal Haraççı

8.1.1968 - 26.12.1968

Ertuğrul Sosyal

8.1.1969 - 25.4.1970

Halil Kaya

5.5.1970 - 27.4.1974

Halit Narin

27.4.1974 - 12.12.1989

Refik Baydur

12.12.1989 - 26.12.2004

Tuğrul Kudatgobilik

26.12.2004 - 01.07.2014

Yağız Eyüboğlu

01.07.2014 - 03.12.2016

Kudret Önen

03.12.2016 - 03.05.2019

Özgür Burak AKKOL

03.05.2019 -