TİSK YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖZGÜR BURAK AKKOL’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Akkol mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında, Kurtuluş Savaşımızın son aşaması olan 30 Ağustos Zaferi’nin 97’inci yıl dönümünü büyük bir gururla kutluyoruz.

Milletimizin benzeri görülmemiş mücadelesiyle elde ettiği Büyük Zafer’den sonra kurulan Cumhuriyetimiz bugün de istikrarını koruyor. Ülkemiz, uluslararası alanda gücünü sürekli artırarak yükselmeye devam ediyor. Bu sağlam temelden güç alan birlik ve beraberliğimize, bugün de kimsenin zarar veremeyeceğine inancımız tam.

İşveren camiası olarak; ülkemizin ekonomik, demokratik ve refah seviyesini uluslararası alanda daha da yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bize bırakılan mirası geleceğe taşımak için çalışmaya bundan sonra da devam edeceğiz.

Bu vesileyle şahsım ve camiamız adına, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm gazilerimize saygılarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”